Zpěvačka Sandra Rosová: Za velkou louží krutě narazila!

10. ledna 2010 v 12:14 |  Media
Super.cz - Zpěvačka Sandra Rosová: Za velkou louží krutě narazila!Začínající zpěvačka Sandra Rosová (16), kterou mnozí znají spíše pod jejím pseudonymem Sandra Bell, se na vlastní kůži přesvědčila, že být hvězdou není žádný med. Krátce poté, co dorazila do USA, přišla o iluze a následně i o vlasy.
Rosová se s novým jménem už nějaký čas pokouší prorazit v USA. Byla dokonce vybrána do soutěže Stars at Sea a pečlivě se připravuje na všechny obory, které se na lodi předvádějí - na moderování, herectví, tanec i modeling.

Její americká manažerka Deann Foltz jí připravila nabitý program, ve kterém se zlepšuje pod dohledem profesionálních tanečníků a dalších odborníků. "Tady se musíš umět prodat! Jsi dobrá, tak to o sobě musíš umět říct! Tady neplatí, že se skromností nejdál dojdeš," hustí do ní ostřílená manažerka.

I díky ní se mladičká Sandra už na začátku svého pobytu přesvědčila o tom, že za začínající hvězdičku v drtivé většině případů rozhodují druzí. Ale už má za sebou první úspěch. Nafotila kolekci fotografií pro jeden z největších amerických obchodních domů.

Hned poté ale přišla studená sprcha. Manažerka ji zavedla do kadeřnického salonu, kde jí bez jakýchkoliv řečí nechala zásadně zkrátit vlasy. Pro Sandru to byl takový šok, že odcházela se slzami v očích.
"Probrečela jsem celou noc, vůbec si nedovedete představit, jaký je to pocit nemít svoje vlasy," zoufala si mladá zpěvačka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama