Sandra se vrací do Prahy a chystá invazi na slavících

14. ledna 2010 v 9:34 |  Media
CertNaKoze.cz - Sandra se vrací do Prahy a chystá invazi na slavícíchPo delším pobytu v USA a po úspěšném absolvování soutěže Stars At Sea, ve které Sandra získala celkem čtyři ceny: třetí místo v kategorii monolog, druhé místo v modelingu (runway a promenáda v plavkách), druhé místo v kategorii talent (tanec a zpěv - Sandra zpívala anglicky píseň Call Me s textem Marshy Kocábové). A pak trofej nejcennější: TOP TALENT. Po skončení soutěže pak dostala tzv. devět CALL BACKS od amerických agentur a producentů, což je první krok k případné nabídce ke spolupráci. Se všemi je v kontaktu a doložila jim své RESUME ,což jsou podrobné informace o její dosavadní kariéře.

Americké agenty zajímá každý článek, koncert, vystoupení, focení, katalogy apod. Byli překvapeni, že už ve dvanácti letech začala na sobě pracovat a vyhledávat lidi, s nimiž postupně spolupracovala. Sandra má na svém kontě debutové CD (další točí ve studiu Dana Hádla a mělo by být uvedeno v první polovině příštího roku), vystupovala několikrát v televizi. V TV Óčko dvakrát po sobě vyhrála v soutěži VÝTAH. Její klipy velmi často vysílala slovenská televizní hudební stanice MUSIC BOX a také se prezentovala v televizním vysílání na ČT1 v pořadech České hlavičky a na vánočním koncertu Stonožka.

Sandra se také prosadila v módním průmyslu - stala se tváří katalogu Baby KaP, který obletěl celou střední Evropu. Všechny tyto úspěchy jsou dobrou cestou k získání kontraktu v USA. Rozhodující je však osobnost, charisma, jazykové schopnosti a štěstí.

Sandra se vrací do Prahy 26. 11. 2009 (přistane na ruzyňském letišti ve 14:05 hodin).

O dva dny později bude přítomna předávání Českých slavíků ve Státní opeře (loni jí o jedno místo unikl Skokan roku), ale už na 15. prosince má zakoupenou letenku a vrací se do USA k dalším jednáním. Na otázku zdali chce budovat kariéru v USA, odpověděla: "Je mi sedmnáct, chci dodělat školu, nechci zůstat se základkou, ale pokud se nějaká práce najde za opravdu dobrých podmínek a bude se dát skloubit s prací v Čechách, tak se ji samozřejmě bránit nebudu." Otázka je, zda se Sandra prosadí rychleji v USA nebo v Čechách. Doma jí však osud přeje méně než v Americe. Ale třeba americký úspěch otevře oči i českým producentům. více na : www.certnakoze.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama