Sandra Rosová první češka v soutěži Stars At Sea, USA

10. ledna 2010 v 17:27 |  Media
MusicStars.cz - Sandra Rosová první češka v soutěži Stars At Sea, USA
Zpěvačka Sandra Rosová sbírá poslední zkušenosti a rady amerických manažerů. Již se odpočítavají poslední hodiny než vypluje devíti patrová Caribbean Cruize, která se vydá brázdit Karibik. Již ve čtvrtek 29.10.2009 4 PM místního floridského času začne čtyřdenní klání soutěžících ve všech disciplínách zpěvu, tance, monologu, moderace a modelingu. Gigantická loď plná manažerů a producentů se zastaví na ostrovech Key West, kde se soutěžící zůčastní Fantasy festivalu a pak zamíří do mexického Cozumelu.
Sandra se za poslední dny naučila mnohým věcem, jako jsou dramatické a komediální monology. Prošla podrobným nácvikem chůze na mole a runway. Denně se na Floridě připravovala pěvecky, tanečně a procházela zkouškami z moderace, aby obstála v soutěži.
Získávala postupně zkušenosti a setkala se z mnohými zajímavými lidmi. Při focení v Mexickém zálivu na ostrově North Captiva a Sanibel od amerického fotografa Alexe Rodrige (Miami) dostávala velmi cenné rady, jak vyzrát nad objektivem.
Stage manager Corey Ball vidí v Sandře velké šance na úspěch, dával ji zkušenosti, jak všechno to úsilí vyložit ze sebe svou osobní vnitřní silou a krásou. Na kameru se několikrát o Sandře vyjádřil v superlativech se slovy: "Ty jsi víc než TOP, jsi excelentní produkt". Talent Scaut a manažerka Deann Foltz tvrdí, že šance Sandry na úspěch v soutěži je velmi vysoká.
Nyní je to všechno jen a jen na Sandře, jak využije náročných příprav, která bude první češkou v americké soutěži Stars At Sea.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kura bujon kura bujon | 12. ledna 2010 v 14:53 | Reagovat

pani ty ale slavna

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama