Sandra Rosová překonává další překážky

10. ledna 2010 v 12:15 |  Media
SoloKapr.cz - Sandra Rosová překonává další překážky
Zpěvačka Sandra Rosová (16) se letos v říjnu zúčastní soutěže Stars at Sea na devítipatrové lodi Royale Caribbean Cruize plné agentů a producentů. Bude muset zazpívat, zatančit, ale také přednést monolog. Proto se také sešla s divadelním producentem Davidem Johnem Huberem, který například v roce 1992 objevil herce Elijaha Wooda (Froda ve filmu Pán prstenů). Na setkání se Sandra snažila maximálně připravit a oběhala všechny knihkupectví v okolí, aby si nakoupila knihy s monology. V jednom z největších obchodů se Sandra zasekla v oddělení "Theatre Arts & Drama", kde ji nejvíce zaujala kniha "Broadway".
I když byl David velmi přísný a striktní, tak komunikace s ním byla velmi přátelská. David dokonce Sadře prozradil, že na jejím britském akcentu určitě ještě zapracují, ale že by jej příliš neměnil, protože, jak řekl doslova, Amerika dnes hledá všechno co je jiné, co je exotické a roztomilé. Schůzky s Davidem budou pokračovat, protože Sandra chce být na loď dobře připravená.
Poslali jsme také pár otázek americké manažerce Sandry Deann Foltz. A zde jsou její odpovědi.
Jak se dělá talentscouting v USA?
Talentscouting probíhá přímo u nás v agentuře. Pro každodenní prezentaci v agenturách a studiích je potřeba mít svou "coapcard" (prezentační kartu), kterou jsme schopni samozřejmě také zprostředkovat. Sandra si na první setkání už dokonce připravila vlastní book, do kterého se sbírají fotografie za poslední období kariéry. Mne osobně fotky a prezentační materiály Sandry zaujaly, jelikož byly na její věk velmi pestré a šlo poznat, že na sobě už dlouho pracuje a to nejen v modelingu, tak také ve zpěvu. Sandra musela tak jako všichni ostatní ukázat vše, co umí. Důležitý je fototest výrazů v obličeji a pohybů těla, chůze na mole, a jelikož v přijímacím formuláři uvedla, že je zpěvačkou, tak musela i zpívat. Je to skvělá kombinace a může ji to pomoci uspět ve velké konkurenci. V soutěži Star of Sea se nehledají modelky ani zpěvačky, ale celkový talent.
Jak jste Sandru objevila?
Dostala se mi do rukou právě coapcard Sandry od mé solupracovnice Katrin, která mi kartu poprvé ukázala. Její velké oči, přímý pohled a slovanský výraz, který na mne působil v některých momentech až velmi sexy, určitě zabral. Nyní se preferuje přírodní jemný styl, který podtrhuje přirozenost a především vnitřní krásu.
Kam úspěch na lodi otevírá dveře?
Když bude Sandra dobrá, má šanci uspět a může se dostat do televizní reklamy, do filmu nebo získat zajímavý kontrakt na tištěnou reklamu.
Je někdo slavný, kdo už byl v minulosti objeven právě na této lodi?
Například společnost IN CBS's najala při poslední plavbě mladičkého sedmnáctiletého Justina Kinga, který si zahrál v seriálu "CSI Miami" (v ČR Kriminálka Miami). Danielle Tracy zase objevila společnost Makes Her Film Debut ABC's. Další získávají kontrakty na reklamu pro různé světové značky a produkty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama