Sandra jako hvězda na lodi

10. ledna 2010 v 12:11 |  Media
CertNaKoze.cz - Sandra jako hvězda na lodiSandra odletěla jako Bellová a vrátí se jako Rosová. Cílem její cesty byla Florida, kde krátce po příletu prošla přijímacím pohovorem s manažerkou Deann Foltzovou a byla definitivně vybrána do soutěže STARS AT SEA. Kdo je Deann Foltzová? Především je to pozoruhodná žena, která cestuje po celém světě a vyhledává talenty. Ročně vidí a slyší kolem sta tisíce mladých lidí a mnohým z nich otevřela cestu do amerického show businessu.
Dvacet let bylo její jméno spojeno se soutěží Miss USA, založila jednu z prvních agentur, zabývajících se modelingem a talent scoutingem. Ani v důchodu nezahálí, jen se z jižní Dakoty, kde začínala, přesunula na Floridu a otevřela si tam studio, ve kterém pokračuje ve vyhledávání talentů. Patří do štábu The Global Stars Network, což je síť modelek, herců, režisérů, agentů, manažerů a dalších pracovníků v showbusinessu. Tato organizace pořádá řadu konkurzů, na kterých se adepti budoucí slávy mohou představit v oborech jako je modeling, tanec, zpěv, monolog a přesvědčit přítomné "lovce talentů" o své dokonalosti. Dvakrát ročně se tyto konkurzy konají na výletní lodi, která krouží po Karibiku. Právě pro vystoupení na STARS OF SEA se v současné době Sandra - nyní už Rosová (pod tímto jménem startuje svou novou uměleckou dráhu v USA) právě pod supervizí Deann Foltzové připravuje. Podle slov její americké manažerky má dobré šance uspět.
Sandra před odjezdem začala točit i nové CD, které tentokrát připravuje ve studiu jednoho z nejlepších producentů, který se u nás moderní taneční hudbě věnuje, a sice Dana Hádla. V práci v Hádlově studiu bude průběžně pokračovat během podzimu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama