Sandra Bell Rosová po neúspěchu balí kufry a mizí z Česka!

10. ledna 2010 v 12:07 |  Media
Super.cz - Sandra Bell Rosová po neúspěchu balí kufry a mizí z Česka!Zpěvačka Sandra Bell Rosová (16) má pěknou smůlu. V anketě Český slavík si poskočila o největší počet příček v kategorii zpěvaček, když z loňského 54. místa skončila na 21. pozici, ale ani to nestačilo. Skokana roku nezískala.
"Největší zklamání to bude asi pro moje fanoušky, kteří se tentokrát opravdu snažili, když mi poslali tolik hlasů. Pracovalo na tom jedenáct fanklubů a je mi líto právě těch lidí, co po celý rok byli se mnou na internetu v kontaktu a jejich práce byla vlastně úplně zbytečná," nechala se slyšet mladá zpěvačka.

Na Sandře, která obvykle srší energií, bylo na první pohled vidět, že jí tento "neúspěch" není úplně lhostejný. A po tom všem raději mizí z Česka.

"Balím si kufry, právě jsem si koupila přes internet letenku. V pondělí dopoledne odlétám. Musím přijít na jiné myšlenky a také nabrat sílu a energii," nechala se slyšet Bell, která letošní Vánoce i Silvestra stráví se svými přáteli ve Spojených státech amerických.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama