Představujeme Sandru Rosovou

10. ledna 2010 v 12:18 |  Media
ABradio.cz - Představujeme Sandru RosovouSandra Rosová pochází z malé obce na Ostravici. Jejím dětstvím byla Liduška, balet a zpěv. A také modelingová škola, už jako malá se procházela po molech na módních přehlídkách. V deseti se rodina přestěhovala do Prahy, kde Sandra prošla modelingovou školou Lamberti and Garccia, tady se naučila pracovat před objektivem. Je to práce tvrdá a náročná, ale stejně si ji zamilovala. Ani se zpěvem se nerozloučila. Ve dvanácti letech začala chodit na soukromé hodiny.
V květnu roku 2005 vyhrála Sandra titul první ViceMiniMiss Varyáda v Karlových Varech. Jako volnou disciplínu zpívala píseň od zpěvačky Heidi Janků Tahity. Na ten aplaus nikdy nezapomene a v tu chvíli se chtěla stát zpěvačkou. Ve třinácti letech nazpívala svou první písničku od velkého vzoru a amerického miláčka Hillary Duff Hey Now. Sandřinou největší láskou je pop a proto se z ní nikdy nestane žádná rockera nebo rapperka.
V letošním roce byla Sandra vybrána do soutěže Stars at Sea. Prošla přijímacím pohovorem s manažerkou Deann Foltz, která cestuje po celém světě a vyhledává talenty. Ročně vidí a slyší kolem sta tisíce mladých lidí a mnohým z nich otevřela cestu do amerického show businessu. Dvacet let bylo její jméno spojeno se soutěží Miss USA, založila jednu z prvních agentur zabývajících se modelingem a talent scoutingem. Patří do štábu The Global Stars Network, což je síť modelek, herců, režisérů, agentů, manažerů a dalších pracovníků v show businessu. Tato organizace pořádá řadu konkurzů, na kterých se adepti budoucí slávy mohou představit v oborech jako je modeling, tanec, zpěv, monolog a přesvědčit přítomné "lovce talentů" o své dokonalosti. Dvakrát ročně se tyto konkurzy konají na výletní lodi, která krouží po Karibiku. Právě pro vystoupení na Stars of Sea se v současné době Sandra - nyní už Sandra Rosová (pod tímto jménem startuje svou novou uměleckou dráhu v USA) pod supervizí Deann Foltz připravuje. Podle slov její americké manažerky má dobré šance uspět.
Sandra před odjezdem začala točit i nové CD, které tentokrát připravuje ve studiu nejlepšího producenta, který se u nás moderní taneční hudbě věnuje, a sice Dana Hádla. V práci v Hádlově studiu bude průběžně pokračovat během podzimu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama