Nová mezinárodní POP Star je z Česka. Říkejme jí Sandra Rosová.

10. ledna 2010 v 17:24 |  Media
iDNES.cz - Nová mezinárodní POP Star je z Česka. Říkejme jí Sandra Rosová.
Ačkoliv se život v zahraniční nijak dalece nesleduje, a pro většinu pražáků je daleko už na Hájích, my víme, že o to více je dalece složitější v zahraničí uspět. Své o tom ví mnoho vycházejících hvězdiček, které se snaží s kůží na trhu uspět.
Dosáhnout toho, aby se z našeho malého českého písečku "vyhrabala" pořádná Star čekajíc davy před koncertem se v dnešní uspěchané době dá jen velice stěží. A s trochou nadsázky si řekněme, že by mi dala za pravdu nejedna hollywoodská popstar. Schválně, zapněte si rádio, nalaďte nejbližší popíkovou stanici a pojmenujte alespoň tři právě hrané skladby za sebou.
Není to nic jednoduchého vepsat se lidem do hlavy, tak aby na mne posluchači záhy zapomněli již další hodinovkou těch nejsladších hitů, při obdobném dobře intonujícím umělci, který ještě rozválcuje množstvím sponzorských darů rádio tak, že "singlovku" slyšíme co půldruhé hodiny. Tímto ještě umocněte, řadou nepřejících lidí sedících v horkých křeslech rozhodující zda ten či onen umělec se pomocí rádiových a televizních vln dostane až k vašim uším.
Předpokládejme, že nemáte za sebou velkorysého sponzora, který hladce zalepí váš kariérní postup ve výši ročního příjmu pokladní v Tescu, pod ruky programového ředitele, tudíž vaše sny stát se popovým umělcem závisí pouze na benevolenci poroty v superstar, neb náhodě, že na vystoupení vaší kapely zrovna omylem dorazím producent velké nahrávací společnosti.
Pozoruhodným návodem jak uspět a stát se univerzální mezinárodní hvězdou je beze sporu soutěž nebo chcete-li klání na devítipatrové luxusní lodi Royale Caribbean Cruize "Stars at Sea", která koncem října začne brázdit vody Karibiku s vybranými TOP adepty, kteří se představí těm nejšpičkovitějším lidem, a s mocnými kontakty v odvětví showbyznysu v USA.
Jedním z adeptů je i teprve 15-ti letá zpěvačka, modelka a především Češka Sandra Rosová vlastním jménem Lojkásková, kterou mnozí z vás jistě znají také pod pseudonymem Sandra Bell. Pochází z malebného města Frýdek-Místek a již od útlého dětství cítí a žije hudbou. Svůj první singl vydala v roce 2007 a její "Chocolate" nebo také "Čokoláda" úspěšně zněla rádiovými vlnami. Co stojí za zmínku a velikou pochvalu je veřejné prosazování zákazů testovaní drogistického zboží na zvířatech a týraní zvířat samotných. Pro tuto příležitost vyhlásila Sandra soutěž o nejlepší text ke svému druhotnému singlu "Nechci lhát". Výdělek putoval na ochranu zvířat.
Stars at sea - Global Stars Network
Soutěžní klání Stars At Sea pořádá seskupení osobností Global Stars Network, které je tvořeno z různých odvětví amerického showbyznysu, které mají před a za svým jménem jen samá NEJ. V životě už něčeho dosáhli a tyto zkušenosti předají dalším úspěšným generacím. Dle slov výkonného ředitele Alana Maxey "Věřím, že existují lidé, kteří jsou narození pro zpěv, tanec, chůzi na mole nebo prostě být v centru všeho dění".
Politika Global Stars Network se odvíjí od předpokladu rychle rozvíjejícího se odvětví showbyznysu s užitím nasbíraných zkušeností, a s více jak 100 letou tradicí. Modelem seskupení a vzájemné spolupráce s profesionály ve svém oboru je svou originalitou jedinečná a je zřejmé a jen otázkou času kdy se dočká české obdoby.
Všichni zúčastnění Stars at Sea jsou pečlivě vybírání umělečtí protagonisté, kteří museli projít několika castingovými procedurami, které absolvovala i naše Sandra Rosová. Jedna z posledních a rozhodujících castingových slyšení byla v průběhu června na Floridě, kde krátce po příletu Sandra absolvovala příjímací pohovor s manažerkou Deann Foltz a definitivně se tak rozhodlo o osudu a účasti Sandry Rosové na mezinárodní soutěži ve vodách Karibiku Stars at Sea. Naději na úspěch bude Sandra mít pouze v případě, pokud zvládne následující disciplíny: modelingovou přehlídku, focení, zpěv, tanec, improvizaci, herectví a také divadelní monolog, na který se připravovala společně s divadelním producentem Davidem Johnem Huberem, který například v roce 1992 objevil herce Elijaha Wooda (Froda ve filmu Pán prstenů).

Kdo je Deann Foltzová?
Především je to pozoruhodná žena, která cestuje po celém světě a vyhledává talentované osobnosti. Jako jedna z prvních v USA vlastnila licenci na modelingovou agenturu
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama