Americký sen Sandry pokračuje

10. ledna 2010 v 12:12 |  Media
CertNaKoze.cz - Americký sen Sandry pokračujeSandra Rosová (16), která opustila svůj původní pseudonym Bell, se pod novým jménem pokouší prorazit v USA. Byla vybrána do soutěže Stars at Sea a pečlivě se připravuje na všechny obory, které se na lodi předvádějí: moderování, herectví, tanec i modeling. Její americká manažerka Deann Foltzová jí připravila nabitý program, ve kterém se zlepšuje pod dohledem profesionálních tanečníků a dalších odborníků.
Do konce října, kdy devítipatrová loď začne křižovat s adepty na slávu Karibik, musí být připravena na jedničku. Ještě před samotným konkurzem na lodi by se měla představit v prestižních agenturách, jako jsou například Famous Faces (na zábavním trhu působí už od roku 1986 a má svoji pobočku i v Londýně), Ford models (tato newyorská agentura působí po celém světě), World of Kids a dalších.
Už navštívila agenturu Green Agency, kde získala kontrakt a bude fotografována pro jeden z největších obchodních domů v USA Dillard´s. Prostřednictvím internetu v něm můžete nakupovat i vy. Deann Foltz Sandře nejenže otevírá dveře do amerického showbizu, ale dává jí i cenné rady: "Tady se musíš umět prodat! Jsi dobrá, tak to o sobě musíš umět říct! Tady neplatí, že se skromností nejdál dojdeš. Musíš si věřit na 120% a přitom vyzařovat svou osobnost. Podívej se, jak záříš tak jim to ukaž!" Sebevědomí je v USA nesmírně důležité a tak se Sandra snaží. Její americký sen má zatím dobré pokračování.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama