Leden 2010

Pohled z druhé strany

14. ledna 2010 v 9:40 Media
Menstyle.cz - Pohled z druhé stranyPřinášíme vám nový občasný seriál, kde budeme vyzpovídat úspěšné a krásné slečny, dívky a dámy. Zajímá nás, co vidí na mužích, čím je dokáže stylový muž zaujmout a co považují za ikonu stylu a elegance. Věříme, že se tento seriál stane cenným zdrojem informací o tom, jak nás - stylové muže vnímají ženy.

Prvním naším hostem byla Sandra Rosová - Top Talent v soutěži Stars at Sea 2009. Sandra patří mezi největší české skokany na mezinárodním poli a jistě o ní uslyšíme čím dál častěji.

Ještě jednou bych ti chtěl tímto poblahopřát k výborným výsledkům v soutěži Stars At Sea. Získala jsi 2. místo v kategorii Talent (zpět a tanec), 2. místo RunWay v kategorii modeling a 3. místo v dramatické kategorii - monolog. Tím jsi celkově TOP TALENT pro letošní ročník této soutěže za ženy a dívky.


Jak se jako absolutní vítěz cítíš?
Ten pocit při předávání je určitě nádherný. Všechno usilí za to určitě stálo, ale že bych se cítila nějak jinak než předtím, tak to určitě neeeE :) Určitě mi to ale dodalo pocit, že se na sebe můžu spolehnout a že mám na to, něco v životě dokázat.

Co bylo na soutěži a přípravách nejtěžší? Jak jsi to zvládala?
Nejtěžší byl pro mne určitě monolog, do této kategorie se přihlasilo všech 375 soutěžících včetně mne :). V Americe chtějí byt uplně všichni herci. Naučit se monolog, výraz a k tomu alespoň trochu americký akcent byl opravdu oříšek :). Třetí místo jsem opravdu nečekala.
V USA to člověk zvladne, jen když je svůj, u nás se to tak neposuzuje, ale v zahraničí se vsází hlavně na chemii. Musí to být třaskavý roztok, aby to zabralo, takže já budu nejspiš nějaká vybušnina :))) (smích), když mne takhle ohodnotili.

Co bude následovat teď, máš už nějak naplánovanou další kariéru? Uvažuješ o návratu do ČR nebo budeš v USA?
Určitě se do ČR moc těším, ale budu asi muset hodně cestovat mezi Prahou a Miami. V prosinci se opět na Floridu musím vrátit. V Česku mám rozdělanou desku ve studiu Daniela Hádla, kterou musíme do jara dodělat. Rýsuje se nějaká českoamerická spolupráce, ale vše musím v prosinci vyjednat. Samozřejmě chci taky dostudovat.

Naše čtenáře bude zajímat jak podle tebe vypadá ideální muž?
Idealní muž pro mne nemusí být krásný! Ja osobně sázím na charisma, úctu k ženě, pokoru a hlavně musí být zábavný. Co z toho, že má žena vedle sebe modela, když je zahleděný jen do sebe a z kapsy se mu tlačí kelímek s gelem na vlasy.

Jaké má mít vlastnosti?
Upřímný, společenský, zabavný, pokorný, měl mi mít úctu k ženě a měl by si jí vážit :).
Jaké chování ti je u mužů sympatické a jaké naopak nesympatické?
Mám ráda, když je kluk nápaditý, když má vymyšlený program nebo má připravené nějaké drobné překvapení. Líbí se mi, když se muž umí k ženě chovat a občas se řídí pravidly společenského chování. Nemám ráda, když chodí pozdě, nesnáším, když mlčí nebo se příliš ukazuje.

A vůbec, co ti na mužích vadí (pokud něco)? :)
Co mi opravdu vadí, tak to jsou vulgarismy, alkohol, drogy a cigarety. Stačí jeden malý hřich a nemá šanci. Pokud chce někdo něco v životě dokázat, musí mít k tomu čistou hlavu!
Myslíš, že je dobré, když muž stráví před zrcadlem déle času než žena?
Určitě je fajn mít upraveného kluka, který voní, je hezky ostříhaný, má upravené nehty, čiste tričko a džíny, ale v dnešní době je hodně kluků, kteří věnují sobě tolik času, že pak už žádný nezbyde na ty ostatní. Tito kluci dokážou odběhnout 5x za večer, aby zkontrolovali ofinku jestli je správně nastylovaná. Na rande dokažou přijít tak výstředně, že se za nima otáčí polovina náměstí. Nejsem tohoto zastáncem. Jednou jsem dokonce poslala kluka domů, aby si šel převléct oranžové kalhoty a fialove tričko. Byl zpět do 15min v džínách a sportovním triku a hned mu to monhokrát více slušelo.

Díky moc za čas, co jsi nám věnovala, Sandro. Zbývá jen popřát mnoho dalších úspěchů nejen v kariéře, ale i v osobním životě.


Sandra se vrátila do Čech!

14. ledna 2010 v 9:36 Media
CertNaKoze.cz - Sandra se vrátila do Čech!Sandra Rossová se vrátila po dlouhém pobytu v americkém Miami, kde se připravovala na soutěž Stars At Sea, ve které nakonec uspěla. Kromě dílčích cen v několika soutěžích dostala i jednu hlavní cenu, a sice TOP TALENT. Měla ji celou cestu u sebe, nepustila ji z ruky a držela ji i po příletu do Prahy. Na sobotní předávání Českých slavíků ji nechá doma. 15. prosince se Sandra vrací opět do USA, kde budou pokračovat jednání o případných amerických angažmá. V Čechách ji čeká dokončení CD, které natáčí ve studiu a v produkci Dana Hádla. více na :

Zpěvačka Sandra Rosová: V Česku neuspěla, ale za mořem se o ni perou!

14. ledna 2010 v 9:35 Media
Super.cz - Zpěvačka Sandra Rosová: V Česku neuspěla, ale za mořem se o ni perou!Mladá zpěvačka Sandra Rosová (17), která je českému publiku známá spíš pod pseudonymem Bell, udělala v Americe díru do světa. Po úspěšném absolvování soutěže Stars At Sea se sice vrací do Česka, za moře se ale hodlá vrátit co nejdřív.
Pobyt v USA si Sandra i její manažer Ivan Rössler moc pochvalují. Aby taky ne! Ve zmíněné soutěži získala hned čtyři ceny: třetí místo v kategorii monolog, druhé místo v modelingu, druhé místo v kategorii talent - Sandra zpívala píseň Call Me s textem Marshi Kocábové. A pak trofej nejcennější - cenu Top Talent.

"Po skončení Stars At Sea jsem dostala devět takzvaných Call Backs od amerických agentur a producentů. To je vlastně první krok k nabídce ke spolupráci. Se všemi jsem v kontaktu a doložila jim podrobné informace o dosavadní kariéře," pochvaluje si mladá zpěvačka.

Rosová se v Česku zúčastní předávání Českých slavíků, kde jí loni o jedno místo unikl Skokan roku, ale už na 15. prosince má zakoupenou letenku a vrací se do USA.

Vzhledem k jejímu věku se ale nabízí otázka, jak to má se střední školou. "Je mi sedmnáct, chci dodělat školu, nechci zůstat se základkou, ale pokud se nějaká práce najde za opravdu dobrých podmínek a bude se dát skloubit s prací v Čechách, tak se jí samozřejmě bránit nebudu," odpověděla šalamounsky Sandra.

Sandra se vrací do Prahy a chystá invazi na slavících

14. ledna 2010 v 9:34 Media
CertNaKoze.cz - Sandra se vrací do Prahy a chystá invazi na slavícíchPo delším pobytu v USA a po úspěšném absolvování soutěže Stars At Sea, ve které Sandra získala celkem čtyři ceny: třetí místo v kategorii monolog, druhé místo v modelingu (runway a promenáda v plavkách), druhé místo v kategorii talent (tanec a zpěv - Sandra zpívala anglicky píseň Call Me s textem Marshy Kocábové). A pak trofej nejcennější: TOP TALENT. Po skončení soutěže pak dostala tzv. devět CALL BACKS od amerických agentur a producentů, což je první krok k případné nabídce ke spolupráci. Se všemi je v kontaktu a doložila jim své RESUME ,což jsou podrobné informace o její dosavadní kariéře.

Americké agenty zajímá každý článek, koncert, vystoupení, focení, katalogy apod. Byli překvapeni, že už ve dvanácti letech začala na sobě pracovat a vyhledávat lidi, s nimiž postupně spolupracovala. Sandra má na svém kontě debutové CD (další točí ve studiu Dana Hádla a mělo by být uvedeno v první polovině příštího roku), vystupovala několikrát v televizi. V TV Óčko dvakrát po sobě vyhrála v soutěži VÝTAH. Její klipy velmi často vysílala slovenská televizní hudební stanice MUSIC BOX a také se prezentovala v televizním vysílání na ČT1 v pořadech České hlavičky a na vánočním koncertu Stonožka.

Sandra se také prosadila v módním průmyslu - stala se tváří katalogu Baby KaP, který obletěl celou střední Evropu. Všechny tyto úspěchy jsou dobrou cestou k získání kontraktu v USA. Rozhodující je však osobnost, charisma, jazykové schopnosti a štěstí.

Sandra se vrací do Prahy 26. 11. 2009 (přistane na ruzyňském letišti ve 14:05 hodin).

O dva dny později bude přítomna předávání Českých slavíků ve Státní opeře (loni jí o jedno místo unikl Skokan roku), ale už na 15. prosince má zakoupenou letenku a vrací se do USA k dalším jednáním. Na otázku zdali chce budovat kariéru v USA, odpověděla: "Je mi sedmnáct, chci dodělat školu, nechci zůstat se základkou, ale pokud se nějaká práce najde za opravdu dobrých podmínek a bude se dát skloubit s prací v Čechách, tak se ji samozřejmě bránit nebudu." Otázka je, zda se Sandra prosadí rychleji v USA nebo v Čechách. Doma jí však osud přeje méně než v Americe. Ale třeba americký úspěch otevře oči i českým producentům. více na : www.certnakoze.cz

Miami

12. ledna 2010 v 16:37 Fotogalerie
I love Music

12. ledna 2010 v 13:07 bio
se narodila 11.11.1992.Již od malička zpívala, tancovala a zkoušela herecké role.
Sandra má na svém kontě debutové CD, s kterým vystupovala několikrát v televizi. V TV Óčko dvakrát po sobě vyhrála v soutěži VÝTAH. Její klipy velmi často vysílala slovenská televizní hudební stanice MUSIC BOX a také se prezentovala v televizním vysílání na ČT1 v pořadech České hlavičky a na vánočním koncertu Stonožka. Zabodovala i na rádiu Rubi a v síti radií Kiss.
Sandra se také prosadila v módním průmyslu - stala se tváří katalogu Baby KaP, který obletěl celou střední Evropu, kde pro netradiční propagaci byl vytvořen krátký film, v kterém si zahrála hlavní roli.
V roce 2008 jí o jedno místo unikl Skokan roku v anketě Český Slavík.
Sandra Rosová se pokusila prorazit v USA, kde uspěla v soutěži STARS AT SEA. V odborné porotě zasedlo čtyřiadvacet odborníků, vesměs z modelingových a hudebních agentur či nahrávacích a televizních společností. Tato porota udělila Sandře třetí místo v kategorii monolog, druhé místo v modelingu (runway a promenáda v plavkách), druhé místo v kategorii talent (tanec a zpěv - Sandra zpívala anglicky píseň Call Me s textem Marshy Kocábové) a tím získala i trofej nejcennější: TOP TALENT Stars At Sea, USA 2009.
V USA získala velmi cenné rady, zkušenosti a kontakty na americké producenty.
Nyní pracuje na nové desce ve studiu Daniela Hádla, která se možná díky americké spolupráci přehoupne do českoamerické produkce.

Sandře přineslo štěstí číslo 316

10. ledna 2010 v 17:33 Media
ColourPlanet.cz - Sandře přineslo štěstí číslo 316Téměř celý letošní rok a zejména podzim žila Sandra Rosová přípravami na soutěž Stars at Sea, která se konala na přelomu října a listopadu na lodi kroužící Karibikem. Soutěž probíhala v několika disciplínách a loď se během té doby zastavila na ostrově Key West, který je vzdálen pouhých 150 km od Kuby, a na mexickém ostrově Cozumel, což v řeči Mayů znamená ostrov vlaštovek. Po čtyřech dnech plavby se loď vrátila zpět do přístavu v Miami.
Štěstí v soutěži Sandře přinesly možná vlaštovky (poslové našeho jara), ale především soutěžní číslo 316, součet jeho číslic dává jedničku, kterou Sandra považuje za svou osudovou, protože se narodila 11.11. Soutěže se zúčastnilo 375 soutěžících z celých Spojených států a Sandra byla jediná Češka a navíc také historicky první Češka v dějinách této soutěže. V odborné porotě zasedlo čtyřiadvacet odborníků, vesměs z modelingových a hudebních agentur či nahrávacích a televizních společností. Tato porota udělila Sandře třetí místo v kategorii monolog, druhé místo v modelingu (runway a promenáda v plavkách), druhé místo v kategorii talent (tanec a zpěv - Sandra zpívala anglicky píseň Call Me s textem Marshy Kocábové). A pak trofej nejcennější: TOP FEMALE, tedy absolutně nejvyšší cenu v ženské kategorii. Fotografie ze soutěže nejsou k dispozici, protože jakékoliv fotografování a natáčení během soutěže bylo zakázáno. Na závěrečný ceremoniál šla Sandra trochu nejistě, protože ocenění, zejména to nejvyšší, nečekala. O to měla větší radost, když si pro ceny chodila. Sama řekla: "Ceny od odborníků mne těší, protože oceňují kvalitu vystoupení. Dává mi to velkou sílu do budoucna."
Sandra se vrací do Prahy 25. listopadu a naplno se vrhne do studií, která trochu zanedbávala (studuje diplomacii), a také musí dokončit nahrávání CD, které zčásti už natočila ve studiu Dana Hádla.


Poslal jsem Sandře několik otázek a zde jsou její odpovědi:
Jak vypadalo vaše vystoupení na lodi? Co jste všechno předvedla?
Na soutěži jsem se zúčastnila několika disciplín. Vybrala jsem si tanec, zpěv, monolog, promenádu v plavkách a promenádu v trendy outfitu. Byly tam také disciplíny jako improvizace dialogu nebo samostatná improvizace - něco jako prodávání produktu v TV reklamě. Jelikož angličtina není má rodná řeč, tak jsem si netroufla zúčastnit se těchto disciplín, protože se používá převážně slangová řeč, kterou nás ve škole neučí :)))).
Kdo všechno vám pomáhal vystoupení připravit?
Na monolog mě připravoval divadelní producent David John Huber z Fort Myers. Hudebně jsem si nechala radit od profesorky Jany Novákové z Ježkovy konzervatoře a song Call Me připravili Daniel Hádl a David Solář - a text jsem probírala z Marshou Kocábovou, která je zároveň jeho autorkou. Na runway a veškerý modelling mi dával cenně rady stage director Corey Ball z Miami. Ostatní rady, abych obstála, jsem průběžně dostávala od Deann Foltz.
Jak probíhala zkouška na vystoupení a kolik jich bylo?
Zkoušky byly několikrát týdně a denně jsme trénovala to, co jsem se při zkouškách naučila.
Kde jste všude fotila a jestli můžete, pak i pár informací o fotografovi.
Další zkušenosti jsem získávala při focení na ostrově Sanibel a North Captiva s fotografem Alexem Rodriguezem z Miami, který nás učil práci před objektivem a dával nám pěkně do těla, protože focení při 35 stupňovém vedru na ostrově, kde štípají komáři a neviditelné mušky, byla asi ta nejhorší zkušenost.
Jak zvládáte školu?
Z toho jsem asi nejvíc mrzutá, školu vůbec nestíhám, jsem strašně pozadu a mnohem raději bych seděla v lavici a jen si vyposlechla látku, protože teď je to celé jen na mně a učivo si musím do hlavy nalévat sama.
Co bude, až skončí pobyt v USA?
Celkem jsem byla překvapená, že si mne po skončení soutěže zavolalo devět producentů a agentů, kteří mě pozvali k osobnímu pohovoru, kterému se říká "CALL BACKS". Bylo to dost velké číslo oproti ostatním soutěžícím, dokonce si mě vyžádalo SONY EPIC Records, Famous Faces, hudební televizní společnost VH1 a další. Stejně si myslím, že z toho nic moc nebude, protože jsem pro americký showbiz příliš mladá, a šestnáctileté holce asi nikdo pracovní povolení nevyřídí.
Nejzajímavější a nejhorší zážitek?
Obrovským zážitkem je celkově gigantická loď, která působí jako obrovský jedenáctipatrový hotel s šestnácti výtahy, casinem, obrovskými sály, salonky, bary, prostory pro kolonádu, bazény, tobogány, diskotéky. Vše s plným servisem včetně 1040 obsluhujících. Zkrátka neuvěřitelný sen. Asi nejhorší zážitek byla rivalita mezi mnou a Američany, kteří jsou ochotni jít za úspěchem přes intriky a přes mrtvoly. Ovšem nejkrásnější pocit jsem měla z ocenění nejvyššího TOP Female, které mi udělila odborná americká porota, ve které byli producenti, kteří pracují na takových hvězdách, jako je např. Shakira, Miley Cyrus, Beyoncé, Jenifer Lopez a další.
Kdy se vracíte do Prahy a co budete do svého odjezdu všechno v Americe ještě dělat?
Do svého návratu, který mám předběžně plánovaný na 25. 11. 2009, budu muset dohnat školu. Musím zpracovat materiály pro agenty a producenty, kteří si mne volali k osobnímu pohovoru "CALL BACKS". Ozvala se i agentura Famous Faces, která by mně chtěla nabídnout pro zajímavý projekt , ale všechno je nyní čerstvé a ve hvězdách :-)).Sandra Rosová první češka v soutěži Stars At Sea, USA

10. ledna 2010 v 17:27 Media
MusicStars.cz - Sandra Rosová první češka v soutěži Stars At Sea, USA
Zpěvačka Sandra Rosová sbírá poslední zkušenosti a rady amerických manažerů. Již se odpočítavají poslední hodiny než vypluje devíti patrová Caribbean Cruize, která se vydá brázdit Karibik. Již ve čtvrtek 29.10.2009 4 PM místního floridského času začne čtyřdenní klání soutěžících ve všech disciplínách zpěvu, tance, monologu, moderace a modelingu. Gigantická loď plná manažerů a producentů se zastaví na ostrovech Key West, kde se soutěžící zůčastní Fantasy festivalu a pak zamíří do mexického Cozumelu.
Sandra se za poslední dny naučila mnohým věcem, jako jsou dramatické a komediální monology. Prošla podrobným nácvikem chůze na mole a runway. Denně se na Floridě připravovala pěvecky, tanečně a procházela zkouškami z moderace, aby obstála v soutěži.
Získávala postupně zkušenosti a setkala se z mnohými zajímavými lidmi. Při focení v Mexickém zálivu na ostrově North Captiva a Sanibel od amerického fotografa Alexe Rodrige (Miami) dostávala velmi cenné rady, jak vyzrát nad objektivem.
Stage manager Corey Ball vidí v Sandře velké šance na úspěch, dával ji zkušenosti, jak všechno to úsilí vyložit ze sebe svou osobní vnitřní silou a krásou. Na kameru se několikrát o Sandře vyjádřil v superlativech se slovy: "Ty jsi víc než TOP, jsi excelentní produkt". Talent Scaut a manažerka Deann Foltz tvrdí, že šance Sandry na úspěch v soutěži je velmi vysoká.
Nyní je to všechno jen a jen na Sandře, jak využije náročných příprav, která bude první češkou v americké soutěži Stars At Sea.

Nová mezinárodní POP Star je z Česka. Říkejme jí Sandra Rosová.

10. ledna 2010 v 17:24 Media
iDNES.cz - Nová mezinárodní POP Star je z Česka. Říkejme jí Sandra Rosová.
Ačkoliv se život v zahraniční nijak dalece nesleduje, a pro většinu pražáků je daleko už na Hájích, my víme, že o to více je dalece složitější v zahraničí uspět. Své o tom ví mnoho vycházejících hvězdiček, které se snaží s kůží na trhu uspět.
Dosáhnout toho, aby se z našeho malého českého písečku "vyhrabala" pořádná Star čekajíc davy před koncertem se v dnešní uspěchané době dá jen velice stěží. A s trochou nadsázky si řekněme, že by mi dala za pravdu nejedna hollywoodská popstar. Schválně, zapněte si rádio, nalaďte nejbližší popíkovou stanici a pojmenujte alespoň tři právě hrané skladby za sebou.
Není to nic jednoduchého vepsat se lidem do hlavy, tak aby na mne posluchači záhy zapomněli již další hodinovkou těch nejsladších hitů, při obdobném dobře intonujícím umělci, který ještě rozválcuje množstvím sponzorských darů rádio tak, že "singlovku" slyšíme co půldruhé hodiny. Tímto ještě umocněte, řadou nepřejících lidí sedících v horkých křeslech rozhodující zda ten či onen umělec se pomocí rádiových a televizních vln dostane až k vašim uším.
Předpokládejme, že nemáte za sebou velkorysého sponzora, který hladce zalepí váš kariérní postup ve výši ročního příjmu pokladní v Tescu, pod ruky programového ředitele, tudíž vaše sny stát se popovým umělcem závisí pouze na benevolenci poroty v superstar, neb náhodě, že na vystoupení vaší kapely zrovna omylem dorazím producent velké nahrávací společnosti.
Pozoruhodným návodem jak uspět a stát se univerzální mezinárodní hvězdou je beze sporu soutěž nebo chcete-li klání na devítipatrové luxusní lodi Royale Caribbean Cruize "Stars at Sea", která koncem října začne brázdit vody Karibiku s vybranými TOP adepty, kteří se představí těm nejšpičkovitějším lidem, a s mocnými kontakty v odvětví showbyznysu v USA.
Jedním z adeptů je i teprve 15-ti letá zpěvačka, modelka a především Češka Sandra Rosová vlastním jménem Lojkásková, kterou mnozí z vás jistě znají také pod pseudonymem Sandra Bell. Pochází z malebného města Frýdek-Místek a již od útlého dětství cítí a žije hudbou. Svůj první singl vydala v roce 2007 a její "Chocolate" nebo také "Čokoláda" úspěšně zněla rádiovými vlnami. Co stojí za zmínku a velikou pochvalu je veřejné prosazování zákazů testovaní drogistického zboží na zvířatech a týraní zvířat samotných. Pro tuto příležitost vyhlásila Sandra soutěž o nejlepší text ke svému druhotnému singlu "Nechci lhát". Výdělek putoval na ochranu zvířat.
Stars at sea - Global Stars Network
Soutěžní klání Stars At Sea pořádá seskupení osobností Global Stars Network, které je tvořeno z různých odvětví amerického showbyznysu, které mají před a za svým jménem jen samá NEJ. V životě už něčeho dosáhli a tyto zkušenosti předají dalším úspěšným generacím. Dle slov výkonného ředitele Alana Maxey "Věřím, že existují lidé, kteří jsou narození pro zpěv, tanec, chůzi na mole nebo prostě být v centru všeho dění".
Politika Global Stars Network se odvíjí od předpokladu rychle rozvíjejícího se odvětví showbyznysu s užitím nasbíraných zkušeností, a s více jak 100 letou tradicí. Modelem seskupení a vzájemné spolupráce s profesionály ve svém oboru je svou originalitou jedinečná a je zřejmé a jen otázkou času kdy se dočká české obdoby.
Všichni zúčastnění Stars at Sea jsou pečlivě vybírání umělečtí protagonisté, kteří museli projít několika castingovými procedurami, které absolvovala i naše Sandra Rosová. Jedna z posledních a rozhodujících castingových slyšení byla v průběhu června na Floridě, kde krátce po příletu Sandra absolvovala příjímací pohovor s manažerkou Deann Foltz a definitivně se tak rozhodlo o osudu a účasti Sandry Rosové na mezinárodní soutěži ve vodách Karibiku Stars at Sea. Naději na úspěch bude Sandra mít pouze v případě, pokud zvládne následující disciplíny: modelingovou přehlídku, focení, zpěv, tanec, improvizaci, herectví a také divadelní monolog, na který se připravovala společně s divadelním producentem Davidem Johnem Huberem, který například v roce 1992 objevil herce Elijaha Wooda (Froda ve filmu Pán prstenů).

Kdo je Deann Foltzová?
Především je to pozoruhodná žena, která cestuje po celém světě a vyhledává talentované osobnosti. Jako jedna z prvních v USA vlastnila licenci na modelingovou agenturu

Zpěvačka Sandra Rosová chce uspět v Americe za každou cenu

10. ledna 2010 v 17:23 Media
GayNet.cz - Zpěvačka Sandra Rosová chce uspět v Americe za každou cenuZpěvačka Sandra Rosová je rozhodnuta uspět v USA za každou cenu. Bere si na pomoc jedenáct párů bot, stejný počet šatů a čtyři róby navrch. A k tomu přibalí i českou vlajku, aby s ní mohla v případě úspěchu mávat. Když se jí totiž v New Yorku před časem ředitelka modelingové agentury Deann Foltz zeptala, odkud je a ona odpověděla: "Z České republiky," následovala udivená otázka: "A to je blízko čeho?"

Možná to působí paradoxně, ale právě exotičnost naší země může Sandře pomoci k úspěchu. Do odletu Sandře zbývá už jen pár dní, které tráví ve studiu Dana Hádla, kde pilně pracuje na svém novém CD. Jednu z písní jí dokonce přetextovala do angličtiny spisovatelka a textařka Marsha Kocábová. Když Sandru slyšela, řekla: "Má velký hlas, určitě tu píseň udělá dobře, je to šikovná holka." Marsha se Sandrou bude i na natáčení, aby jí pohlídala správnou výslovnost. Za pár dní tedy Sandra odletí do USA, kde ji čeká ještě více než měsíc příprav a pak konečně na konci října vyjede na pět dní na devítipatrové lodi Stars At Sea, kde společně s další dvoustovkou adeptů bude usilovat o splnění svého snu stát se hvězdou showbusinessu.

Představujeme Sandru Rosovou

10. ledna 2010 v 12:18 Media
ABradio.cz - Představujeme Sandru RosovouSandra Rosová pochází z malé obce na Ostravici. Jejím dětstvím byla Liduška, balet a zpěv. A také modelingová škola, už jako malá se procházela po molech na módních přehlídkách. V deseti se rodina přestěhovala do Prahy, kde Sandra prošla modelingovou školou Lamberti and Garccia, tady se naučila pracovat před objektivem. Je to práce tvrdá a náročná, ale stejně si ji zamilovala. Ani se zpěvem se nerozloučila. Ve dvanácti letech začala chodit na soukromé hodiny.
V květnu roku 2005 vyhrála Sandra titul první ViceMiniMiss Varyáda v Karlových Varech. Jako volnou disciplínu zpívala píseň od zpěvačky Heidi Janků Tahity. Na ten aplaus nikdy nezapomene a v tu chvíli se chtěla stát zpěvačkou. Ve třinácti letech nazpívala svou první písničku od velkého vzoru a amerického miláčka Hillary Duff Hey Now. Sandřinou největší láskou je pop a proto se z ní nikdy nestane žádná rockera nebo rapperka.
V letošním roce byla Sandra vybrána do soutěže Stars at Sea. Prošla přijímacím pohovorem s manažerkou Deann Foltz, která cestuje po celém světě a vyhledává talenty. Ročně vidí a slyší kolem sta tisíce mladých lidí a mnohým z nich otevřela cestu do amerického show businessu. Dvacet let bylo její jméno spojeno se soutěží Miss USA, založila jednu z prvních agentur zabývajících se modelingem a talent scoutingem. Patří do štábu The Global Stars Network, což je síť modelek, herců, režisérů, agentů, manažerů a dalších pracovníků v show businessu. Tato organizace pořádá řadu konkurzů, na kterých se adepti budoucí slávy mohou představit v oborech jako je modeling, tanec, zpěv, monolog a přesvědčit přítomné "lovce talentů" o své dokonalosti. Dvakrát ročně se tyto konkurzy konají na výletní lodi, která krouží po Karibiku. Právě pro vystoupení na Stars of Sea se v současné době Sandra - nyní už Sandra Rosová (pod tímto jménem startuje svou novou uměleckou dráhu v USA) pod supervizí Deann Foltz připravuje. Podle slov její americké manažerky má dobré šance uspět.
Sandra před odjezdem začala točit i nové CD, které tentokrát připravuje ve studiu nejlepšího producenta, který se u nás moderní taneční hudbě věnuje, a sice Dana Hádla. V práci v Hádlově studiu bude průběžně pokračovat během podzimu.

Dostane Sandra Rosová prasečí chřipku?

10. ledna 2010 v 12:17 Media
MusicStars.cz - Dostane Sandra Rosová prasečí chřipku?Zpěvačka Sandra Rosová (stále si nemůžete zvyknout na nové jméno Sandry Bell?) na chvíli přerušila přípravy na soutěž Stars at Sea a vrátila se do Prahy.
Když zjistila, že se bude vracet přes Londýn, dostala panickou hrůzu, protože si krátce před odletem ze států na internetu přečetla, že za sedm dní přibylo v Británii dalších sto tisíc případů prasečí chřipky a že tato nemoc pronikla i na Downing Street, když se nakazil jeden z poradců britského premiéra. Sandra se sice vybavila pro pohyb po londýnském letišti Heatrow desinfekční rouškou, ale přesto měla nahnáno. "Přiznám se, že mi běhal mráz po zádech, když jsem navíc několik hodin čekala, z důvodu zrušení některých letů, na letadlo do Prahy," řekla nám Sandra po příletu do telefonu. Sandra se v Praze dlouho nezdrží, protože pokus o kariéru ve Spojených státech považuje za příležitost, která se už nemusí opakovat a tak se chce na své vystoupení na lodi dokonale připravit. Nicméně ani v Praze nebude odpočívat, ale bude pokračovat v natáčení své nové desky ve studiu Daniela Hádla.

Sandra Rosová překonává další překážky

10. ledna 2010 v 12:15 Media
SoloKapr.cz - Sandra Rosová překonává další překážky
Zpěvačka Sandra Rosová (16) se letos v říjnu zúčastní soutěže Stars at Sea na devítipatrové lodi Royale Caribbean Cruize plné agentů a producentů. Bude muset zazpívat, zatančit, ale také přednést monolog. Proto se také sešla s divadelním producentem Davidem Johnem Huberem, který například v roce 1992 objevil herce Elijaha Wooda (Froda ve filmu Pán prstenů). Na setkání se Sandra snažila maximálně připravit a oběhala všechny knihkupectví v okolí, aby si nakoupila knihy s monology. V jednom z největších obchodů se Sandra zasekla v oddělení "Theatre Arts & Drama", kde ji nejvíce zaujala kniha "Broadway".
I když byl David velmi přísný a striktní, tak komunikace s ním byla velmi přátelská. David dokonce Sadře prozradil, že na jejím britském akcentu určitě ještě zapracují, ale že by jej příliš neměnil, protože, jak řekl doslova, Amerika dnes hledá všechno co je jiné, co je exotické a roztomilé. Schůzky s Davidem budou pokračovat, protože Sandra chce být na loď dobře připravená.
Poslali jsme také pár otázek americké manažerce Sandry Deann Foltz. A zde jsou její odpovědi.
Jak se dělá talentscouting v USA?
Talentscouting probíhá přímo u nás v agentuře. Pro každodenní prezentaci v agenturách a studiích je potřeba mít svou "coapcard" (prezentační kartu), kterou jsme schopni samozřejmě také zprostředkovat. Sandra si na první setkání už dokonce připravila vlastní book, do kterého se sbírají fotografie za poslední období kariéry. Mne osobně fotky a prezentační materiály Sandry zaujaly, jelikož byly na její věk velmi pestré a šlo poznat, že na sobě už dlouho pracuje a to nejen v modelingu, tak také ve zpěvu. Sandra musela tak jako všichni ostatní ukázat vše, co umí. Důležitý je fototest výrazů v obličeji a pohybů těla, chůze na mole, a jelikož v přijímacím formuláři uvedla, že je zpěvačkou, tak musela i zpívat. Je to skvělá kombinace a může ji to pomoci uspět ve velké konkurenci. V soutěži Star of Sea se nehledají modelky ani zpěvačky, ale celkový talent.
Jak jste Sandru objevila?
Dostala se mi do rukou právě coapcard Sandry od mé solupracovnice Katrin, která mi kartu poprvé ukázala. Její velké oči, přímý pohled a slovanský výraz, který na mne působil v některých momentech až velmi sexy, určitě zabral. Nyní se preferuje přírodní jemný styl, který podtrhuje přirozenost a především vnitřní krásu.
Kam úspěch na lodi otevírá dveře?
Když bude Sandra dobrá, má šanci uspět a může se dostat do televizní reklamy, do filmu nebo získat zajímavý kontrakt na tištěnou reklamu.
Je někdo slavný, kdo už byl v minulosti objeven právě na této lodi?
Například společnost IN CBS's najala při poslední plavbě mladičkého sedmnáctiletého Justina Kinga, který si zahrál v seriálu "CSI Miami" (v ČR Kriminálka Miami). Danielle Tracy zase objevila společnost Makes Her Film Debut ABC's. Další získávají kontrakty na reklamu pro různé světové značky a produkty.

Zpěvačka Sandra Rosová: Za velkou louží krutě narazila!

10. ledna 2010 v 12:14 Media
Super.cz - Zpěvačka Sandra Rosová: Za velkou louží krutě narazila!Začínající zpěvačka Sandra Rosová (16), kterou mnozí znají spíše pod jejím pseudonymem Sandra Bell, se na vlastní kůži přesvědčila, že být hvězdou není žádný med. Krátce poté, co dorazila do USA, přišla o iluze a následně i o vlasy.
Rosová se s novým jménem už nějaký čas pokouší prorazit v USA. Byla dokonce vybrána do soutěže Stars at Sea a pečlivě se připravuje na všechny obory, které se na lodi předvádějí - na moderování, herectví, tanec i modeling.

Její americká manažerka Deann Foltz jí připravila nabitý program, ve kterém se zlepšuje pod dohledem profesionálních tanečníků a dalších odborníků. "Tady se musíš umět prodat! Jsi dobrá, tak to o sobě musíš umět říct! Tady neplatí, že se skromností nejdál dojdeš," hustí do ní ostřílená manažerka.

I díky ní se mladičká Sandra už na začátku svého pobytu přesvědčila o tom, že za začínající hvězdičku v drtivé většině případů rozhodují druzí. Ale už má za sebou první úspěch. Nafotila kolekci fotografií pro jeden z největších amerických obchodních domů.

Hned poté ale přišla studená sprcha. Manažerka ji zavedla do kadeřnického salonu, kde jí bez jakýchkoliv řečí nechala zásadně zkrátit vlasy. Pro Sandru to byl takový šok, že odcházela se slzami v očích.
"Probrečela jsem celou noc, vůbec si nedovedete představit, jaký je to pocit nemít svoje vlasy," zoufala si mladá zpěvačka.

Americký sen Sandry pokračuje

10. ledna 2010 v 12:12 Media
CertNaKoze.cz - Americký sen Sandry pokračujeSandra Rosová (16), která opustila svůj původní pseudonym Bell, se pod novým jménem pokouší prorazit v USA. Byla vybrána do soutěže Stars at Sea a pečlivě se připravuje na všechny obory, které se na lodi předvádějí: moderování, herectví, tanec i modeling. Její americká manažerka Deann Foltzová jí připravila nabitý program, ve kterém se zlepšuje pod dohledem profesionálních tanečníků a dalších odborníků.
Do konce října, kdy devítipatrová loď začne křižovat s adepty na slávu Karibik, musí být připravena na jedničku. Ještě před samotným konkurzem na lodi by se měla představit v prestižních agenturách, jako jsou například Famous Faces (na zábavním trhu působí už od roku 1986 a má svoji pobočku i v Londýně), Ford models (tato newyorská agentura působí po celém světě), World of Kids a dalších.
Už navštívila agenturu Green Agency, kde získala kontrakt a bude fotografována pro jeden z největších obchodních domů v USA Dillard´s. Prostřednictvím internetu v něm můžete nakupovat i vy. Deann Foltz Sandře nejenže otevírá dveře do amerického showbizu, ale dává jí i cenné rady: "Tady se musíš umět prodat! Jsi dobrá, tak to o sobě musíš umět říct! Tady neplatí, že se skromností nejdál dojdeš. Musíš si věřit na 120% a přitom vyzařovat svou osobnost. Podívej se, jak záříš tak jim to ukaž!" Sebevědomí je v USA nesmírně důležité a tak se Sandra snaží. Její americký sen má zatím dobré pokračování.


Sandra jako hvězda na lodi

10. ledna 2010 v 12:11 Media
CertNaKoze.cz - Sandra jako hvězda na lodiSandra odletěla jako Bellová a vrátí se jako Rosová. Cílem její cesty byla Florida, kde krátce po příletu prošla přijímacím pohovorem s manažerkou Deann Foltzovou a byla definitivně vybrána do soutěže STARS AT SEA. Kdo je Deann Foltzová? Především je to pozoruhodná žena, která cestuje po celém světě a vyhledává talenty. Ročně vidí a slyší kolem sta tisíce mladých lidí a mnohým z nich otevřela cestu do amerického show businessu.
Dvacet let bylo její jméno spojeno se soutěží Miss USA, založila jednu z prvních agentur, zabývajících se modelingem a talent scoutingem. Ani v důchodu nezahálí, jen se z jižní Dakoty, kde začínala, přesunula na Floridu a otevřela si tam studio, ve kterém pokračuje ve vyhledávání talentů. Patří do štábu The Global Stars Network, což je síť modelek, herců, režisérů, agentů, manažerů a dalších pracovníků v showbusinessu. Tato organizace pořádá řadu konkurzů, na kterých se adepti budoucí slávy mohou představit v oborech jako je modeling, tanec, zpěv, monolog a přesvědčit přítomné "lovce talentů" o své dokonalosti. Dvakrát ročně se tyto konkurzy konají na výletní lodi, která krouží po Karibiku. Právě pro vystoupení na STARS OF SEA se v současné době Sandra - nyní už Rosová (pod tímto jménem startuje svou novou uměleckou dráhu v USA) právě pod supervizí Deann Foltzové připravuje. Podle slov její americké manažerky má dobré šance uspět.
Sandra před odjezdem začala točit i nové CD, které tentokrát připravuje ve studiu jednoho z nejlepších producentů, který se u nás moderní taneční hudbě věnuje, a sice Dana Hádla. V práci v Hádlově studiu bude průběžně pokračovat během podzimu.

Sandra Bell Rosová po neúspěchu balí kufry a mizí z Česka!

10. ledna 2010 v 12:07 Media
Super.cz - Sandra Bell Rosová po neúspěchu balí kufry a mizí z Česka!Zpěvačka Sandra Bell Rosová (16) má pěknou smůlu. V anketě Český slavík si poskočila o největší počet příček v kategorii zpěvaček, když z loňského 54. místa skončila na 21. pozici, ale ani to nestačilo. Skokana roku nezískala.
"Největší zklamání to bude asi pro moje fanoušky, kteří se tentokrát opravdu snažili, když mi poslali tolik hlasů. Pracovalo na tom jedenáct fanklubů a je mi líto právě těch lidí, co po celý rok byli se mnou na internetu v kontaktu a jejich práce byla vlastně úplně zbytečná," nechala se slyšet mladá zpěvačka.

Na Sandře, která obvykle srší energií, bylo na první pohled vidět, že jí tento "neúspěch" není úplně lhostejný. A po tom všem raději mizí z Česka.

"Balím si kufry, právě jsem si koupila přes internet letenku. V pondělí dopoledne odlétám. Musím přijít na jiné myšlenky a také nabrat sílu a energii," nechala se slyšet Bell, která letošní Vánoce i Silvestra stráví se svými přáteli ve Spojených státech amerických.